#1 2009-05-08 07:22:17

kamilbrokam

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-07
Posty: 65
Punktów :   

REGULAMIN (ważne więc czytać)

A o to i regulamin sojuszu  WoW:

1.Lider jak i jego zastępcy (Samshir, Irukuku,Kotvonu,) są najważniejsi... Nie zgadzasz się z tym nie masz tu czego szukać.

2.Jesteśmy sojuszem, więc jak na sojusz przystało macie sobie pomagać.(wszyscy i każdy z osobna)

3.Każdy atak na inna osobę wiąże się z odpowiedzialnością... Atakujesz inny sojusz zgoda, ale jak później będziesz płakał bo Cię biją to nie nasza sprawa. (Oczywiście wojny sojusz-sojusz są dopuszczalne, ale pamiętaj by się nie przeliczyć i atakować sojusze równe nam, nie silniejsze. Najlepiej zanim zaatakujesz inny sojusz, napisz do mnie-Kamilbrokam lub do zastępców- Samshir, Irukuku,Kotvonu,Joker73.)

4.Nigdy ale to NIGDY nie atakuj swoich, bądź sojuszów z koalicji... każdy taki atak wiąże się z karą.

5.Ambasada będzie rozbudowywana przeze mnie i zastępców, Wy nie musicie płacić... Tylko się budujcie.

6.Osoby nieaktywne (czerwona kropka x3)będą wyrzucane z sojuszu aby zapewnić miejsce innym graczom-bardziej aktywnym.

7.Grając z nami na jednym serwerze pisz posty w jednym dziale odpowiednim dla serwera, nie spamuj innych.

8.W sojuszu obowiązuje system +/- (zapoznać się, jest na forum opisane co i jak).

Jeżeli regulamin Ci nie odpowiada...Chciałbyś coś zmienić napisz do mnie na pm (kamilbrokam). Może da się to naprawić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soyogi.pun.pl www.gp2010.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.7ds.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl